ZABAWA CHOINKOWA

Zabawa Choinkowa ŚDS w Janowie Lubelskim

Dnia 31 stycznia 2023 roku odbyła się wspaniała zabawa choinkowa zorganizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Janowie Lubelskim. Impreza odbyła się w ramach programu: „Otwarty Świat – szansa na rozwój i niezależność”. Wydarzenie miało charakter integracyjny, bowiem zaproszone zostały na nią delegacje z innych Ośrodków. Swoją obecnością zaszczycili nas ŚDS z Końskowoli, Prawna, Kraśnika i Bychawy.

Wyjątkowym gościem był Sebastian Żołynia – uczeń kl. III „d” Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim, który pojawił się jako wolontariusz. Jego pomoc w organizacji naszej zabawy oraz umiejętność współpracy z pracownikami oraz uczestnikami jest nieoceniona. Z całego serca pragniemy mu serdecznie podziękować za jego DJ talent, spontaniczność, radość i wspaniałe podejście do osób z niepełnosprawnościami, które wcale nie jest takie oczywiste u młodych ludzi. Wielkie podziękowania kierujemy również do P. Dyrektor LO p. Wiesławy Dyjach za umożliwienie Sebastianowi, spędzenia niezwykłych chwil w naszym gronie.

Podczas imprezy, nie brakowało radosnych sytuacji, ciekawych zabaw, przyjacielskich dedykacji, oryginalnych tańców oraz pysznego poczęstunku. Wspólne chwile, które spędzamy na zabawie w gronie przyjaciół lubimy najbardziej, zapominamy bowiem o wszelkich kłopotach, chorobach i trudach dnia codziennego, a najlepiej widać to na naszych uśmiechniętych twarzach. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

Opr. Anna Kaproń

Przejdź do treści