KONCERT KOLĘD „ŚWIĘTA W NAS”

Koncert Kolęd „Święta w Nas”

Dnia 21 grudnia odbył się Koncert Kolęd przygotowany przez Grupę Artystyczną I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza pod hasłem „Od serca do serca – Święta w nas”.

Na scenie Janowskiego Ośrodka Kultury wystąpili uczniowie Liceum oraz uczennica z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Janowie Lubelskim. W duecie wystąpiła Podopieczna Środowiskowego Domu Samopomocy Katarzyna Hawryło z uczennicą I LO Emilią Kędrak. Oprócz koncertu, odbyła się zbiórka produktów żywnościowych oraz kiermasz pierników. Wszystkie te działania zostały dedykowane Podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Janowie, za co z całego serca dziękujemy.

Koncert dostarczył wielu emocji i wzruszeń wszystkim odbiorcom. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy za włożone serce i pracę w całe przedsięwzięcie. W szczególności dziękujemy, p.Dyrektor Wiesławie Dyjach, s.Tomaszy Jaroszkiewicz, p. Aleksandrze Wielebie , ks. Tomaszowi Kopciowi oraz utalentowanej młodzieży.

Przejdź do treści