ZDROWE I NIEZDROWE PRZEKĄSKI

Zdrowe i niezdrowe przekąski

Uczestnicy ŚDS na ostatnich Warsztatach Dietetycznych w ramach projektu „Równość w Różnorodności” zapoznawali się z poszczególnymi grupami produktów spożywczych. Omawiane były min. warzywa i owoce, mleko i produkty mleczne, jajka. W części teoretycznej zajęć skupiliśmy się na wartości odżywczej ww. produktów i ich zastosowaniu w produkcji gastronomicznej. Na zajęciach praktycznych natomiast powstawały zdrowe potrawy z zastosowaniem powyższych produktów. W galerii poniżej przedstawiamy fotorelację z warsztatów.