ZABAWA KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWA W PONIATOWEJ

Zabawa Karnawałowo – Walentynkowa w Poniatowej

W dniu 11 lutego grupa Uczestników z naszego Ośrodka bawiła się na zabawie karnawałowo – walentynkowej, która odbyła się w Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy „Pinokio” w Poniatowej. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, znakomitą zabawę, pyszny poczęstunek, miłą atmosferę oraz okazaną gościnność.