Zabawa Andrzejkowa w Kraśniku
Kolejny energiczny dzień za nami. Wczoraj odpowiedzieliśmy na zaproszenie ŚDS w Kraśniku i wspólnie z przyjaciółmi uczestniczyliśmy w zabawie Andrzejkowej. Było skocznie, kolorowo i radośnie.
Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia po raz kolejny na parkiecie.



