Wspólne kolędowanie w Annopolu
Dzisiaj odpowiadamy na zaproszenie naszych Przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy z Annopola. Atmosfera wspaniała, sala przepełniona cudowną energią. Niesamowite głosy i oryginalne wykonania tych znanych i tych mniej znanych kolęd i pastorałek. Tego wszystkiego doświadczamy dzisiaj wraz z innymi uczestnikami zaproszonych Ośrodków.
Dziękujemy !!!



