Wirtualny Świat realnych zagrożeń
Dziś odbyło się drugie spotkanie pt.”Wirtualny Świat realnych zagrożeń”, z pracownikiem Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, poświęcone tematyce korzystania z Internetu i telefonów komórkowych. Uczestnicy dowiedzieli się o korzyściach i zagrożeniach związanych z nowymi technologiami, w tym o ryzyku uzależnienia, braku snu i ograniczeniu kontaktów z innymi ludźmi.
Poruszono również kwestie bezpieczeństwa w sieci oraz ochrony danych osobowych. Spotkanie miało charakter edukacyjny i profilaktyczny, a uczestnicy aktywnie brali udział w dyskusji.
Uczestnicy ocenili spotkanie jako bardzo ciekawe i pouczające.



