
Warsztaty Florystyczne
W ramach projektu „Równość w różnorodności” Uczestnicy podczas warsztatów florystycznych tworzyli w wazonach różnorakie kompozycje z żywych kwiatów. Poznawali różnorodne kwiaty cięte, ich nazwy, kolory, zapach, fakturę. Układanie kwiatów w wazonie lub szkle pobudziło w naszych Uczestnikach szeroką kreatywność. Realizowali swoje pomysły i jednocześnie rozwijali swą wrażliwość estetyczną. Wszystkie prace i kompozycje były pomysłowe i piękne.



