Słodki gest z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn
Z okazji zbliżających się obchodów Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn w Środowiskowym Domu Samopomocy panowała wyjątkowo miła atmosfera. Dyrektor placówki postanowiła sprawić Uczestnikom małą, ale bardzo przyjemną niespodziankę.
Każda z osób otrzymała słodki upominek – czekoladki Merci, które wywołały wiele uśmiechów i radości. Ten drobny gest był wyrazem życzliwości, wdzięczności oraz pamięci o wszystkich Uczestnikach Ośrodka.



