LETNIE BRZMIENIE

Letnie brzmienie

Piękna pogoda, urokliwe miejsce, wspaniała atmosfera, przyjaciele wokół…to wszystko towarzyszy nam dzisiejszego dnia. Jesteśmy właśnie na spotkaniu integracyjnym „Letnie brzmienie” w Kraśniku. Zaprezentowaliśmy swój dorobek artystyczny. Pokonując swój stres, z uśmiechem, wyśpiewaliśmy utwory, które ostatnio często rozbrzmiewały w naszym ośrodku. Z całego serca dziękujemy ŚDS w Kraśniku, za pamięć i zaproszenie.