KONCERT CHARYTATYWNY OD SERCA DO SERCA

Koncert charytatywny od Serca do Serca

Po raz 14 nie zawiedli! Mowa o bardzo uzdolnionej młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Właśnie dzisiaj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w przepięknym wydarzeniu, jakim był koncert charytatywny „Od serca do serca”. Młodzi, zdolni uczniowie, pod opieką Pani Aleksandry Wieleba oraz Ks.Tomasza Kopcia, przygotowali wzruszającą i pełną profesjonalizmu ucztę dla serca i ducha. To dzięki nim, po raz kolejny, potrzebujący, otrzymają dar serca, którego cząstką mogliśmy stać się i my. Dziękujemy Pani Dyrektor Wiesławie Dyjach, Gronu Pedagogicznemu, oraz wspaniałej Młodzieży za zaproszenie i przyjaźń, jaką od lat otrzymujemy!