Bal Kapitański w Lublinie
Tym razem bawimy się na Kapitańskim Balu w Lublinie. Wraz z delegacjami zaprzyjaźnionych Ośrodków uczestniczymy w prezentacji pieśni żeglarskich – szant. My wykonaliśmy „Hej morze moje morze”. Towarzyszy nam dobry humor, radosna atmosfera, a nogi same porywają nas do tańca. Ahoj Przyjaciele… ŚDS Mozaika z całego serca dziękujemy za zaproszenie i cudowny czas.



